Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PSD Kompletny Szablon Strony + Patcher by Wredna


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1372300968-U247153.png

 

 

Projekt szablonu oraz patchera powstał kilka miesięcy temu. Był stworzony w celach zabawy, poniekąd nauki.

Nie sprzedaje ich z tego względu, że kilkanaście elementów na nich zawartych, mimo zezwolenia na skorzystanie, nie zezwala na komercyjne wykorzystanie (sprzedaż).

Szkoda, by marnował się u mnie na pulpicie, dlatego też udostępniam go Wam, w celu wsparcia społeczności naszego MPC Forum.

 

Uwaga

Nie zezwalam na jego publikowanie na innych forach, czy też sprzedawanie. Dotyczy to również udostępniania zakodowanej wersji bez mojej ewidentnej zgody.

 

 

zainteresowani.png

 

 

Zainteresowani? ;-)
Zapraszam do przejrzenia tematu!

 

Strona główna :

1372302640-U247153.jpg

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1372302640-U247153.jpg

Wygląd rankingu Strona Główna:

 

 

1372302674-U247153.jpg

 

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1372302674-U247153.jpg

Panel Gracza + ItemShop:

 

 

1372302762-U247153.jpg

 

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1372302762-U247153.jpg

Patcher:

 

 

1372302843-U247153.jpg

 

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1372302843-U247153.jpg

***Wszystkie obrazki, poza patcherem nie przedstawiają oryginalnych rozmiarów szablonu. Zostały zmniejszone dla potrzeb forum.

 

 

Layout Download:

http://www75.zippyshare.com/v/65578439/file.html
https://www.virustotal.com/pl/file/f46f930a47aeb83a5bbfeefa22724373eef47c1410820f22ddab3832a55d9a42/analysis/1372303222/

Patcher Download:

http://www47.zippyshare.com/v/65177950/file.html
https://www.virustotal.com/pl/file/9aedd17453c16f6ddc2746822f6ba7e8fbae843dc9942f28ac95a213abea6244/analysis/1372303294/

Pozdrawiam, Wredna.

 

1392162061-U247153.png

Opublikowano

ładniee like oczywiście nie skorzystam :D

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Bardzo ładnie i naprawdę starannie wykonana robota jak zresztą wszystkie twoje prace. Dziękuję na pewno skorzystam.

26_23_23_logompc.png


| New Members | Members |


Opublikowano

Chciałbym choć w jeden tysięcznej dorównać twojej grafice. Może to dlatego, że robię grafikę od pół roku, a może przez to raczej że jesteś geniuszem w tej dziedzinie.

Powiem szczerze, że aż to zakoduję i stworzę do tego skrypty <3 Arcydzieło.

Opublikowano

Chciałbym choć w jeden tysięcznej dorównać twojej grafice. Może to dlatego, że robię grafikę od pół roku, a może przez to raczej że jesteś geniuszem w tej dziedzinie.

Powiem szczerze, że aż to zakoduję i stworzę do tego skrypty <3 Arcydzieło.

Jak masz jakieś pytania, to śmiało pisz. Na pewno chętnie udzielę odpowiedzi i poradzę. Tworzenie tego typu szablonów jest naprawdę bardzo łatwe, mimo powszechnej opinii, że jest inaczej.

Wystarcza podstawy z zakresu wiedzy technicznej (światło, cień, głębia) oraz znajomość podstaw PS. Reszta to już tylko wyobraźnia.

 

PS. Kamień, czyli zarys "zamku" jest w formie patternu. Oznacza to, że wycinając odpowiedni fragment poziomy i powielając go "n" razy, jego elementy będą do siebie pasować. Trzeba tylko utrafić i zrobić kilka prób. Umożliwia to łatwiejsze kodowanie, a nie umieszczanie, jako jednego, dużego obrazka.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Można wiedzieć jak cms prezentuje się na al przeglądarkach ? Czy nie ucina etc. Jak jest dopasowany przy przybliżaniu i oddalaniu? Nic się nie zmienia czy szablon skacze?

@T Bardzo łądnie wygląda, masz talent. Jeszcze 1.

Ile kosztowałby u cb CMS strony metina? Ale taki profesjonalny, taki jak ten tylko o 50% lepszy *Łagodniejsze kolory etc. Wszystko do ugadania.

astiumsign.png


Opublikowano

Jak wolałabyś go zakodować? Jako jeden element (background) czy pocięty na plasterki?

Może być zakodowany, jako jeden element lub też w plasterki. Jak jest koderowi wygodniej.

Na pewno kodowanie, jako jeden element jest szybsze bo nie trzeba ciąć psd.

Opublikowano

Może być zakodowany, jako jeden element lub też w plasterki. Jak jest koderowi wygodniej.

Na pewno kodowanie, jako jeden element jest szybsze bo nie trzeba ciąć psd.

 

Może i szybsze, ale czas ładowania strony się wydłuża. Nie muszę chyba mówić czemu ;) Więc coś kosztem czegoś.

 

@aw ładne, dobra robota.

Opublikowano

Może i szybsze, ale czas ładowania strony się wydłuża. Nie muszę chyba mówić czemu ;) Więc coś kosztem czegoś.

 

@aw ładne, dobra robota.

Coś też słyszałem o zapisywanie cookies, może to da radę?

95495145614730418249.png


Opublikowano

Coś też słyszałem o zapisywanie cookies, może to da radę?

 

Cookies to cookies, grafika to grafika - obie rzeczy nie mają nic wspólnego ze sobą.

 

Grafika zapisywana jest w cache przeglądarki, ale po odświeżeniu przez F5 usuwa cache i ładuje grafike ponownie. Nie wiem jak inni, ale ja mam nawyk do odświeżania przez F5, więc ja bym musiał cały czas czekać na pobranie tła które ma sporą wagę.

 

Dla samej estetyki i szybszego ładowania strony powinno się projektować lay tak, aby bg było powtarzalne, tzn jedna grafika załóżmy 100x100 zrepeatowana powinna tworzyć tło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...